Шаблоны для Joomla 3 здесь

Дорогі наші учні, батьки!

Дякуємо вам за згуртованість та довіру, адже ми всі разом завершуємо навчальний рік та починаємо підготовку до зустрічі з вами через деякий час.

Ми залишаємось разом, тому просимо повідомити школу про ваші плани, коли ви зможете визначитись. Нагадуємо, що після відновлення навчання, школою будуть скориговані програми, організовані додаткові заняття та індивідуальні консультації.

Дорогі випускники 4, 9 класів, що завершують здобуття початкової та базової середньої освіти в 2021/2022 навчальному році! Вас вже звільнено від проходження державної підсумкової атестації. Документи про освіту ви зможете отримати у школі з 15.06.2022 року.

Якщо заклад освіти, де тимчасово навчається наш учень, замовив документ про освіту, дуже просимо повідомити нас про це, адже ми не отримали інформаційних листів від шкіл.

31 травня завершується навчальний рік у нашій школі та у всіх школах Києва.

2 травня починається прийом документів до 1 класів школи

На зустріч із 56 першокласниками чекають найкращі вчителі та вихователі, повністю обладнані класи.

Вам потрібно визначитися із планами, підписатися на сторінку нашої школи у Facebook

та з натхненням заповнити  гугл – форму, взяти гарний настрій та подумати про документи майбутнього першокласника.

З 1 вересня 2017 року школа №5 Печерського району м. Києва. є учасником пілотного проекту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти» на базі загальноосвітніх навчальних закладів на 2017-2022 роки». Ми виконували відповідальну та важливу роботу. Нас було небагато: 34 учителі школи, 56 першокласників, родини наших учнів.

повний текст статті у форматі PDF

Відповідно до статей 6, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 12, 13 Закону України «Про освіту», статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», на виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19 січня 2018 року № 25 «Про організаційні заходи щодо прийому дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2018 році», з метою забезпечення територіальної доступності здобуття повної загальної середньої освіти та обліку учнів, які мають відвідувати заклади загальної середньої освіти Печерського району міста Києва у 2018-2019 навчальному році закріпити за закладами загальної середньої освіти Печерського району міста Київа території обслуговування за переліком що додається:

Розпорядження № 149 "Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Печерського району міста Київа території обслуговування" (у форматі PDF)

Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», беручи до уваги лист Міністерства освіти і науки від 02.07.2007 р № 1/9-407 «Організація навчально-виховного процесу в першому класі», та з метою попередження перевтоми дітей 6-річного віку у школі проводяться додаткові канікули для учнів 1 класів з 21 лютого по 25 лютого 2018 р.

Наказ №6 від 19.02.2018 року "Про проведення додаткових канікул для учнів 1-х класів школи №5" (у форматі PDF)

Toogle Left