nachodki.ru интернет-магазин

Живуть в Україні 17 тисяч шкіл, які щодня зустрічаються із 9 млн людей, і маленьких, і дорослих. Відчуйте, 9 мільйонів різних людей! У сучасному світі кожний вчиться, і кожний вчить.

Ми почали створювати нову українську школу в давніх стінах, відкрили двері свіжому вітру розвитку, радості пізнання, любові, довірі та гідності! 

Із великим задоволенням вітаю Вас у школі №5! Ми раді, що Ви з нами!

Висока мета стоїть перед нашою школою: ми хочемо зробити цю школу найкращою!

Ми розуміємо, що треба вчителю, щоб його робота була щасливою реалізацією у найкращій професії на землі.

Нам здається, що відкритість стосунків, дружня атмосфера школи, новизна кожного дня забезпечить натхнення, створить бажання вчитися!

Ми зберігли досягнення української національної шкільної освіти, суттєві здобутки досвідченого колективу,  додали світові освітні тренди та запропонували всім долучитися до Проекту «перезавантаження школи».

Нас цікавить кожний учень. Кожний, хто хоче вчитися.

Наші програми, методики, проекти та правила народжені досвідом школи та інноваціями сучасної освіти, існують для учня, його особистісного зростання.

Ми націлені на роботу з учнями з різним рівнем підготовки. Ми переконані, що всі учні мають великий потенціал, наше завдання у його виявленні та реалізації.

Школа №5 використовує всі можливості для забезпечення якісної безкоштовної освіти.  Ми маємо багато друзів, які допомагають нам реалізувати  принцип доступності освіти.

Школа живе активним творчим життям.  Наші учні протягом року мають десятки приводів для публічних виступів, участі у виставах, роботи у творчих проектах, презентації своїх досягнень, створення портфоліо.

Наша школа стане зразком сучасної освіти, адже особливу увагу ми приділяємо якості знань та їх  практичному  застосуванню. Щиро віримо в те, що освітня модель, яку ми пропонуємо, є корисною та всеосяжною і відповідає міжнародним стандартам.

Чому потрібно привести дитину до школи №5?

  1. Тому, що школа знаходиться в ідеальному місці! Печерські пагорби, зелена зона центру Києва, безпечне шкільне середовище.
  2. Тому, що ми об’єднуємо команду небайдужих дорослих у спільному бажанні створити школу.
  3. Тому, що ми маємо ідеальну кількість учнів у кожному класі.
  4. Тому, що шкільний день у школі №5 продовжується безліччю цікавих занять, до яких можна долучитися за бажанням.
  5. Тому що ми чуємо всіх, хто хоче бути почутим, домовляємось та все вирішуємо спільно. Ми найбільше цінуємо довіру.
  6. Тому, що ми не беремо хабарів.
  7. Тому, що ця школа має найбільші перспективи та забезпечить дитину найкращий стартом для подальшого успіху.
  8. Тому, що почуття любові та поваги, яке відчувають один до одного всі мешканці школи, це головне!

Шановні дорослі!

Нам відомо, що тільки співпраця школи та родини може принести найбільші успіхи дітям. Створення Нової Української Школи неможливо без синергії! Сподіваємося, що наша робота у цьому напрямку буде плідною, а навчання – успішним. Прагнемо, щоб усі батьки брали активну участь у житті школи. Сподіваємося часто бачити Вас у школі: співробітництво з Вами має величезне значення для успішного розвитку школи.

Бажаю Вам усього найкращого! Пам’ятайте, що Ви є членом нашої команди!

З повагою,

Світлана Олексюк

Toogle Left